INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
‘VOGUE’ kritikon Dua Lipa: Vetëm ajo mund të shkojë e veshur kështu në një konferencë shtypi [FOTO]

‘VOGUE’ kritikon Dua Lipa: Vetëm ajo mund të shkojë e veshur kështu në një konferencë shtypi [FOTO]

Publikuar më: 14:02 05-09-2018

Këngëtarja shqiptare me famë ndërombëtare, përveç talentit të saj në muzië, ka treguar edhe stilin tejet të veçantë në veshje. Gjithmonë e kemi parë mirë dhe të kuruar në detaje, e cila ka shkëlqyer. Madje shpeshherë sipas kritikëve të modës ajo edhe ka guxuar me veshjet e saj.

Së fundmi Dua Lipa është shfaqur në një konferencë në Amsterdam, e cila kishte vendosur të paraqitej me një jumpsuit plot shkëlqim dhe xixa.

00-story-dua-lipa.jpg

 

Ky jumpsuit silver nga ‘Balmain’ kombinuar me çizme ka rrëmbyer edhe vëmendjen e revistës më të rëndësishme të modës ‘VOGUE’. Ajo ka shkruar që vetëm Dua Lipa mund të vishet me kaq shkëlqim në një konferencë shtypi. Gjithsesi shkrimi i revistës është marrë në kontekst pozitiv.

tgrt.png

 

Article Logic
Execution time: 0.0042781829833984