INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Eleni Foureria ‘vdes’ për këtë këngëtare shqiptare! I dedikon postimin në Instagram? [FOTO]

Eleni Foureria ‘vdes’ për këtë këngëtare shqiptare! I dedikon postimin në Instagram? [FOTO]

Publikuar më: 14:50 01-09-2018

Këtë verë mund të themi pa dyshim se këngëtaret me origjinë shqiptare kanë bërë naming në skenën ndërkombëtare me sukseset e tyre që sa vijnë e rriten.

Sigurisht që për këtë gjë na bëhet shumë qefi, por akoma dhe më shumë kur shohim se artistet shqiptare mbështesin dhe vlerësojnë punën e njëra-tjetrës.

Dhe ne kështu na u duk me postimin më të fundit të Eleni Fourerira-s.

Ajo ka postuar një foto në Instagram dhe si përshkrim të saj ka vendosur:
“One kiss”

Menjëherë mendja na vajti tek hiti i Dua Lipës këtë verë, me të njëjtin emër. Ndoshta eleni pod ëgjonte pikërisht atë kur është shkrepur fotoja.

eleni.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0078740119934082