INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Viti po mbyllet me dëborë! Nisin reshjet në këto zona…[FOTO]

Viti po mbyllet me dëborë! Nisin reshjet në këto zona…[FOTO]

Publikuar më: 10:19 31-12-2018

Viti 2018 do të mbyllet me dëborë. Disa janë me fat pasi do shohin një vit të ri të “bardhë”. Sot kanë nisur reshje dëbore në disa zona të vendit.

Janë zbardhur këtë mëngjes zonat më veriore dhe jugore të Shqipërisë. Nga të dhënat e deritanishme mësohet se dhe në Llogara ka nisur dëbora.
Për këtë shkak ka probleme në qarkullim. Ndërsa temperaturat janë ulur me 2 deri 4 gradë në zonat ku po bie dëborë duke kaluar në vlera me minus.

Llogaraja

llograok.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0030920505523682