INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Asnjë shenjë jete nga peshkatarin! Polumbarët rinisin kërkimet

Asnjë shenjë jete nga peshkatarin! Polumbarët rinisin kërkimet

Publikuar më: 10:12 31-12-2018

Rinis në Pogradec operacioni për gjetjen e trupit të peshkatarit tjetër që u mbyt dje në rezervuarin e Bradomirës.
Bëhet fjalë për viktimën e dytë Ramazan Kojtari, 56 vjeç i cili u mbyt bashkë me shokun e tij Arben Pupa.
Dy polumbarë janë zhytur në ujërat e rezervuarit për të nxjerrë jashtë trupin e pajetë.

Kojtari dhe Pupa ishin banorë të zonës dhe administronin këtë rezervuar. Sipas banorëve ata herë pas here dilnin për peshkim dhe hidhnin rasatin e peshkut për shumim.

Article Logic
Execution time: 0.0032579898834229