INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vajza vini re! Luana ka një mesazh të rëndësishëm për t’ju dhënë [FOTO]

Vajza vini re! Luana ka një mesazh të rëndësishëm për t’ju dhënë [FOTO]

Publikuar më: 16:48 04-03-2018

Mesazh më inspirues s’mund të merrni! Luana Vjollca është një ndër moderatoret më të komentuara në showbizin shqiptar, pamja dhe format e saj tërheqëse e kanë vënë atë shpesh herë në qendër të lajmeve rozë. Por përveç fotove seksi e provokuese që publikon në rrjetet sociale, Luana shpesh herë na ka treguar se ka pasion të madh librin e leximin. Ajo ka publikuar disa herë në Instagram pjesëzat që i kanë pëlqyer nga librat që ka lexuar apo edhe shprehje të bukura që i ka parë në rrjetet sociale.

E të njejtën gjë ka bërë mbrëmjen e kaluar. Para se të flinte, moderatorja bukuroshe ka dhënë një mesazh të rëndësishëm për femrat me anë të një fotoje në instastory ku ka publikuar një shprehje.

“Kur femrat mbështesin njëra-tjetrën, ndodhin gjëra të pabesueshme”, thotë shprehja e publikuar nga Luana.

happep.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034239292144775