INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vajza ky është mashkulli më seksi i 2017, sipas People [FOTO]

Vajza ky është mashkulli më seksi i 2017, sipas People [FOTO]

Publikuar më: 17:19 27-11-2017

Me siguri këtë nuk e prisnit, ka lënë pas Dwayne “The Rock” Johnson dhe është shpalluar sipas revistës “People” si mashkulli  më seksi i vitit 2017. Ai është bërë i famshëm si anëtar i jurisë së “Voice”.

Bëhet fjalë për Blake Shelton. 41-vjeçari është shpalluar si mashkulli më seksi i vitit 2017, ai u shpreh se ishte e dashura e tij që ia mbushi mendjen që ta pranonte këtë titull. Këngëtari Blake Shelton, si fillim nuk e kishte pranuar këtë çmim, ai kishte menduar t’ia kalonte anëtarit tjetër të jurisë Adam Levine i cili u emërtua si “Mashkulli më seski” nga revista People në vitin 2013.

Por bashkëshortja e tij nuk e kishte lënë ta bënte këtë veprim, ajo i kishte thënë se do të pendohej për gjithë jetën nëse nuk do ta pranonte këtë çmim të tillë.

blake_shelton_thumb_medium400_0_-_Copy.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0042870044708252