INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upsss! Trejsi pozon me minifund, por i dalin mbathjet dhe bën reagimin EPIK: Nëse nuk ke veshur…[FOTO]

Upsss! Trejsi pozon me minifund, por i dalin mbathjet dhe bën reagimin EPIK: Nëse nuk ke veshur…[FOTO]

Publikuar më: 13:27 31-08-2020

Trejsi Sejdini është shumë provokuese në rrjetin social Instagram dhe kjo gjë sa vjen e shtohet. Mbrëmjen e djeshme modelja e cila është ritkthyer në Shqipëri postoi një foto ku shihet e veshur me një fund të bardhë dhe një këmishë. Fundi duket aq i shkurtër saqë kur Trejsi ulet, i dallohen të brendshmet.

Modelja duket se nuk e ka pasur aspak problem madje e tregon këtë gjë më së miri dhe me përshkrimin që i ka vendosur fotos.

‘Buzëqesh nëse nuk ke veshur të brendshme’– shkruan Trejsi duke ironizuar faktin se ajo ka veshur pasi shihet qartë në foto.

View this post on Instagram

smile if you’re not wearing any underwear ?

A post shared by Trejsi Sejdini (@misstrejsisejdini) on

Article Logic
Execution time: 0.0038950443267822