INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ups, sapo u ndez një sherr! Dikur merrte pjesë ne klipin e tij, sot Trejsi HABIT me atë që thotë për FERON: Më bën për…[FOTO]

Ups, sapo u ndez një sherr! Dikur merrte pjesë ne klipin e tij, sot Trejsi HABIT me atë që thotë për FERON: Më bën për…[FOTO]

Publikuar më: 12:36 01-04-2020

Nëse ju kujtohet, Trejsi Sejdini është pjesë e klipit të FEROS “Gang Gang”, mirëpo pavarësisht kësaj, ajo nuk gëzon respekt për reperin. Bukuroshja shqiptare ka dhënë mendimin e sinqertë për reperin dhe realisht nuk e prisnim.

është shprehur se dikur e ka simpatizuar shumë Feron por tashmë e bën për të vjellë.

Në rubrikën “Ask me a question” në Instagram Trejsi është pyetur për mendimin e saj rreth reperit: “Të pëlqen Fero në muzikë?”

“E kam respektuar më përpara, tani është për të vjellë. Si për muzikë, si për karakter lol”,- shkruan Trejsi në Instastory.

sds.jpg

Article Logic
Execution time: 0.00217604637146