INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ups, si do reagojë ai? NOIZY publikoi këngën e re, por FERO tallet KEQ! [VIDEO]

Ups, si do reagojë ai? NOIZY publikoi këngën e re, por FERO tallet KEQ! [VIDEO]

Publikuar më: 13:34 30-03-2020

Para pak ditësh Noizy ka publikuar projektin e tij më të fundit muzikor të titulluar “Nuk je bad”. Në këto ditë të vështira izolimi, reperi u ka dhuruar fansave të tij një tjetër hit për t’i shoqëruar, këngë të cilën eka shoqëruar edhe me videoklip ku sigurisht nuk mungojnë femrat e bukura dhe makinat luksoze. Reperi ka lajmëruar së shpejti publikimin e albumit të tij të rradhës, mirëpo siç duket kjo këngë e fundit nuk është pritur mirë nga reperi Fero i cili e ka ironizuar Noizyn siç mund ta shihni në videot e mëposhtme ku teksa ndodhet në makinë vendos një këngë të Noizyt me motrat Mustafa.

Article Logic
Execution time: 0.0034379959106445