INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
FERO i bën Arbenitës dedikimin romantik që çdo femër do e donte! Ja ''shtëpia'' e re e çiftit në këtë periudhë të vështirë! [FOTO]

FERO i bën Arbenitës dedikimin romantik që çdo femër do e donte! Ja ''shtëpia'' e re e çiftit në këtë periudhë të vështirë! [FOTO]

Publikuar më: 10:24 19-03-2020

Lidhja e reperit Fero, me modelen e njohur Arbenita ka qenë një ndër më të komentuarat në mediat rozë kohët e fundit. Pavarësisht zërave për ndarje midis tyre, ata përmes postimeve të ndryshme kanë treguar krejt të kundërtën.

Madje as kjo periudhë izolimi dhe përhapja e koronavirusit nuk ka mundur të mbajë larg çiftin nga njëri-tjetri.

Së fundmi, reperi shfaqet teksa përqafon modelen Arbenita Ismajli dhe bashkëngjitur fotos shkruan: Gruaja ime më e mira në botë.

duriafero.jpg

 

Ndërkohë Arbenita ka bërë pak humor me këtë situatë të vështirë ku ka publikuar një foto të një çifti në Instagram të cilët janë nën ujë. Pranë postimit ajo ka thënë se kjo është shtëpia e saj e re me të dashurin dhe të themi të drejtën të gjithë do donim të ishim në vendin e çiftit në foto.

bae.jpg

Article Logic
Execution time: 0.003525972366333