INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E quan Feron BURRË, Arbenita tregon si do të jetë ajo si nënë! [FOTO]

E quan Feron BURRË, Arbenita tregon si do të jetë ajo si nënë! [FOTO]

Publikuar më: 11:31 11-03-2020

Modelja Arbenita Ismajli ka qenë së fundmi në qendër të vëmendjes për shkak të lidhjes së saj me reperin Fero. Ata të dy janë përfolur vazhdimisht për ndarje e lidhje, por së fundmi janë mëse të lumtur së bashku. Madje modelja përmes një videoje në instagram na ka treguar se si do të jetë ajo si nënë në të ardhmen.

Ajo ka shpërndarë në instagram një video të një nëne që stërvitet së bashku me bebin e saj.

“Unë si nënë”, shkruan Arbenita duke na treguar kështu pasionin për palestrën dhe se si do të jetë në një të ardhme kur të bëhet me fëmijë.

Përmes videos, modelja ndoshta na ka treguar dëshirën që ka për t’u bërë me fëmijë dhe që gjithmonë do të jetë një tip sportiv pavarësisht gjithçkaje.

meas.png

Article Logic
Execution time: 0.003230094909668