INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E kemi parë gjithmonë seksi e në formë, por Arbenita paska këtë ''DEFEKT'' në trupin e saj dhe na e tregoi vetë! [FOTO]

E kemi parë gjithmonë seksi e në formë, por Arbenita paska këtë ''DEFEKT'' në trupin e saj dhe na e tregoi vetë! [FOTO]

Publikuar më: 16:29 11-03-2020

Arbenita Ismajli u bë e njohur për publikun shqiptar pasi u lidh me reperin e njohur, Fero. Menjëherë modelja tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me tiparet dhe format e saj trupore.

Arbenita jeton jashtë shtetit, aty ku po zhvillon karrierën e saj si modele. Ajo është kthyer në imazhin kryesor për disa linja veshjesh.

Edhe pse shfaqet gjatë gjithë kohës e kuruar në çdo detaj, modelja ka zbuluar se ka edhe defekte në trup.

Në “Instastory” ajo ka postuar një foto ku thotë se ka disa kile më shumë, që i bien në sy vetëm kur është ulur.

Krahas fotos ku tregon defektin, Arbenita ka dhënë edhe mesazhin e rëndësishëm për të gjitha vajzat. Modelja bukuroshe thotë se në “Instagram”, njerëzit publikojnë vetëm fotot më të mira, por në realitet kanë ndryshime.

“Instagrami është për engjëjt që zgjedhin foton më të mirë… Mos e krahasoni veten me asnjë tjetër që duket perfekt në Instagram… ose që të doni të jeni si ata… Të gjithë kemi të meta… Je shumë e bukur me që ra fjala”, shkruan e dashura e Feros.

Screenshot.png

Article Logic
Execution time: 0.0034749507904053