INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Trejsi Sejdini feston ditëlindjen e zhveshur në vaskë, NOIZY e uron kështu! [FOTO]

Trejsi Sejdini feston ditëlindjen e zhveshur në vaskë, NOIZY e uron kështu! [FOTO]

Publikuar më: 14:04 30-05-2020

Modelja e njohur Trejsi Sejdini feston sot ditëlindjen. Ajo ka mbushur 20-vjeç dhe në ditën e saj të veçantë nuk kanë munguar urimet e shumta nga miqtë, familjarët dhe fansat. Trejsi ka publikuar në profilin e saj të Instagramit disa foto në dush, ku shfaqet tërësisht e zhveshur. Megjithatë ajo i ka mbuluar pjesët intime me gjethe dhe shkruan "Mbretëresha e Xhunglës". Kujtojmë se prej kohësh Trejsi ka lënë Shqipërinë dhe ka nisur një jetë të re në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Nga urimet e shumta, bie në sy edhe urimi i Noizyt. “Edhe 100 tjera urime për prefiksin e Ri”, shkroi Noizy në postimin e Trejsit ku shtoi edhe disa emoji duke qeshur me lot.

rqt.png

Article Logic
Execution time: 0.0036289691925049