INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nuk pritej! FERO zgjedh artisten e tij të preferuar SHQIPTARE dhe ndoshta do befasoheni pak [FOTO]

Nuk pritej! FERO zgjedh artisten e tij të preferuar SHQIPTARE dhe ndoshta do befasoheni pak [FOTO]

Publikuar më: 13:31 31-08-2020

Vitet e fundit në vendin tonë ka patur shumë prurje të reja në muzikë, si në projekte ashtu edhe këngëtarë e këngëtare të reja. Prej disa kohësh këngëtare të njohura kanë publikuar “disse” për njëra-tjetrën dhe jo rrallë herë ka patur debate se cila është më e suksesshmja në muzikë.

Sigurisht që fansat janë ndarë në disa kampe, pasi disa pëlqejnë Melindën, disa Taynën, të tjerë Loredanën, Elvanën dhe shumë emra të njohur.

Mirëpo një të preferuar e ka edhe Fero, madje reperi nuk heziton ta tregojë publikisht.

Në një postim në rrjetin social Instagram, ai është shfaqur duke u argëtuar nën tingujt e këngës “Palo”, nga Melinda Ademi“. Ajo është ende rep-artistja ime e preferuar“, ka shkruar ai në mbishkrim.

Edhe pse ka qenë në të njejtin label me Rinën, Fero ka zgjedhur Melindën si të preferuarën e tij.

konkurenc.png

Article Logic
Execution time: 0.00360107421875