INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E pyesin sa lekë merr për një koncert, FERO habit me përgjigjen e tij: 8-9 mijë EURO paguaj vetëm për…[VIDEO]

E pyesin sa lekë merr për një koncert, FERO habit me përgjigjen e tij: 8-9 mijë EURO paguaj vetëm për…[VIDEO]

Publikuar më: 13:27 24-07-2020

Kemi dëgjuar që reperët fitojnë ccmime të shumta në koncertet e tyre, mirëpo dhe shenzimet që ata bëjnë janë marramendëse. Fero ka zbuluar se shpenzon shifra të larta jo vetëm për jetesë por qoftë dhe për flokët e tij.

Ai ka folur për herë të parë për pagesat e majme që kërkon për të qenë prezent në koncerte të ndryshme. Përmes një interviste skype për emisionin “ Vizioni i Pasdites” ai ka ndarë një histori ku është ndjerë i ofenduar me shifrën 7 mijë € dhe se kërkon shumë më shumë se aq.

Kjo pasi reperi me atë shifër nuk pret dot as flokët.

“Unë i kam anuluar koncertet 6 muaj para karantinës sepse kam qenë duke u marrë me albumin tim të dytë. Nëse Fero nuk e merr cmimin që e do në koncert, Feron kurrë nuk ka me e pa më në koncert. Kurrë në jetë nuk e sheh Feron me këndu nëse nuk e merr cmimin që ai e do. Ishin disa data dhe grupi i menaxherëve që merren me data më thanë që nuk mund të paguajnë më shumë se 6-7 mijë eruo. I thashë ‘shnosh’ herët e tjera. Unë i lypi 8-9 mijë euro me i pre flokët smuna me shku në koncerte”, u shpreh këngëtari.

Article Logic
Execution time: 0.0023097991943359