INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upsss! FERO e paska ndaluar Arbenitën të bëjë këtë dhe nuk e ka problem ta pranojë publikisht [VIDEO]

Upsss! FERO e paska ndaluar Arbenitën të bëjë këtë dhe nuk e ka problem ta pranojë publikisht [VIDEO]

Publikuar më: 09:32 24-07-2020

Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli janë kthyer në një ndër çiftet më të komentuar të showbizit shqiptar.

Së fundmi nëpër portale, kanë nisur thashethemet se reperi dhe modelja i kanë dhënë fund lidhjes, kjo pasi Fero nuk e ndjek më Arbenitën në ‘Instagram’.

Por reperi i ka hedhur poshtë zërat e ndarjes përmes një intervistë për emisionin “ Vizioni i Pasdites”, ku ka sqaruar madje pse nuk e shikojmë asnjëherë Arbenitën në intervista.

“Po është e vërtet unë e ndaloj Arbenitën të dalë në intervista. Arbenitën nuk e shihni nëpër intervista, as nuk do ta shihni nëse unë nuk e shoh të arsyeshme. Dua me të tregu që edhe unë 2-3 muaj të tjerë, më intervista në jetë nuk bëj. Duhet të paguhem shumë shtrenjtë për me ardhë në intervistë”, u shpreh reperi Fero.

Fero dhe Arbenita kanë shumë kohë që janë në një marrëdhënie dashurie së bashku dhe çdo foto apo postim i tyre bëhet menjëherë lajm në mediat në vend.

Article Logic
Execution time: 0.0039501190185547