INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U tha se është ndarë nga Arbenita pas këtij DETAJI, reagon FERO publikisht

U tha se është ndarë nga Arbenita pas këtij DETAJI, reagon FERO publikisht

Publikuar më: 11:32 23-07-2020

Fero dhe Arbenita janë një ndër çiftet më të komentuar dhe shpesh herë kanë qenë në qendër të mediave rozë. Kjo për faktin se janë përfolur disa herë një ndarje, mirëpo kanë rezultuar thjesht thashetheme ose le ta pranojmë që jo pak herë ato “ndarje” ishin të skenuara nga reperi i talentuar.

Pavarësisht gjithçkaje, çifti në fjalë janë dukur shumë të lumtur bashkë dhe këtë na e kanë treguar me postime dhe dedikime të ndryshme në rrjetet sociale, sa kanë shkuar deri aty ku e quajnë njëri-tjetrin “burrë e grua”.

Mirëpo ata kanë futur sërish fansat në dyshime, sepse kanë bërë një veprim i cili është përsëritur disa herë. Nuk e dimë ç’ndodhi krejt papritur, por Arbenita dhe Fero nuk ndiqen më në Instagram.

WhatsApp-Image-2020-07-23-at-11.23.32.jpeg

 

WhatsApp-Image-2020-07-23-at-11.23.32-1.jpeg

Mund të jetë ndonjë zënkë, mirëpo ndoshta është një lojë e rradhës e tyre sepse ia kanë marrë dorën tashmë.

Jo për ndonjë gjë, por reperi ka publikuar një video në Story, ku shfaqet në vaskë dhe pranë tij është një vajzë, të cilën ai e pyet: “A do e shohësh Champions League-n sivjet?”.

Me siguri vajza në fjalë është Arbenita, e cila ka fluturuar nga Anglia për në Gjermani, për të qëndruar pranë partnerit.

tvd.png

Article Logic
Execution time: 0.0035219192504883