INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kur nuk e zë gjumi në 4 të mëngjesit, LUANA bën atë që nuk u’a pret mendja [FOTO]

Kur nuk e zë gjumi në 4 të mëngjesit, LUANA bën atë që nuk u’a pret mendja [FOTO]

Publikuar më: 14:31 24-07-2020

Moderatorja Luana Vjollca është vënë së fundmi në qendër të vëmendjes për shkak të një bashkëpunimi që pritet të sjellë shumë shpejt me këngëtarin e njohur Jay Santos. Kënga do të jetë spanjisht dhe shqip dhe sigurisht që pritet të jetë hiti i kësaj vere. Lajmin e dha vetë Luana e cila udhëtoi gjithashtu drejt Spanjës me ekipin e saj për të realizuar xhirimet e këngës.

Ndërkaq këngëtarja vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan me fansat dhe miqtë jo vetëm projektet e saj, por edhe momente nga përditshmëria. Moderatorja ju ka treguar fansave se kur nuk e zë gjumi del për vrap, ashtu siç ndodhi mëngjesin e sotëm, kur pak pas orës 4, ende pa zbardhur Luana vendosi të dalë për vrap.

E pasi ka vrapuar për gati një orë, Luana ka vendosur që në orën 6 të mëngjesit të shtrihet për gjumë duke ju thënë njëkohësisht mirëmëngjes dhe natën e mirë të gjithëve.

auto_2-41595577330.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035409927368164