INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Duket shumë bukur, por nuk do ta besoni sa ka kushtuar fustani i Luana Vjollcës në klipin me yllin latin! [FOTO]

Duket shumë bukur, por nuk do ta besoni sa ka kushtuar fustani i Luana Vjollcës në klipin me yllin latin! [FOTO]

Publikuar më: 13:09 29-07-2020

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca është një nga personazhet më të dashur për publikun. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh ndan foto nga përditshmëria e saj.

Së fundmi Luana ka postuar një foto në Instagramin e saj, ku shihet e veshur me një fustan të gjatë të kuq, teksa krahas postimit ka shkruar për këngën e re që do të lançojë me këngëtarin e njohur latin, Jay Santos.

Faqja, 'whattheywearin' e cila gjen çmimin e veshjev të VIP-ve, ka zbuluar se fustani që shihet në foto ka kushtuar 4,998 euro. Moderatorja njihet për veshjen e saj të shtrejtë dhe me çmime marramendëse.

Screenshot_27.png

Article Logic
Execution time: 0.0046858787536621