INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shumë xheloze? FERO tregon gjestin e tij që nervozon Arbenitën dhe ndoshta modelja ka të drejtë! [VIDEO]

Shumë xheloze? FERO tregon gjestin e tij që nervozon Arbenitën dhe ndoshta modelja ka të drejtë! [VIDEO]

Publikuar më: 11:08 31-07-2020

Fero dhe Arbenita janë padyshim një ndër çiftet më të komentuar të showbizit. Dyshja nuk i kursejnë fotot dhe dedikimet romantike në rrjete sociale. Reperi ishte së fundmi i ftuar në "Prive", ku u përgjigj për 25 pyetje të ndryshme. Në këtë rubrikë nuk kishin si të mungonin pyetjet rreth partneres, Arbenitës. Fero u pyet se cili gjest i tij e nervozon modelen.

Reperi tha se Arbenita nervozohet kur ai kalon sa në një mesazh, në një tjetër, atëherë kur ajo është afër. "Kur i shikoj mesazhet direkt në mesazh edhe ajo qëllon ngat, ndoshta kjo", u përgjigj Fero.

Article Logic
Execution time: 0.0031599998474121