INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pjesë e videos së turpshme që po qarkullon?! Reagon Trejsi Sejdini: Po më vjen turp…[FOTO]

Pjesë e videos së turpshme që po qarkullon?! Reagon Trejsi Sejdini: Po më vjen turp…[FOTO]

Publikuar më: 12:26 25-05-2020

Modelja e njohur Trejsi Sejdini që në fillim të këtij viti ka udhëtuar drejt SHBA-ve për të nisur një jetë dhe karrierë të re. Së fundmi ajo është përfolur për një video të turpshme që po qarkullon nëpër rrjetet sociale. Ndjekësit e saj të shqetësuar i kanë dërguar dhjetra mesazhe duke e pyetur nëse është vërtet ajo pjesë e kësaj video.

Trejsi ka postuar në “Instastory” disa nga këto mesazhe dhe sqaron se kurrë në jetën e saj nuk është marrë me gjëra të tilla.

“As kam pasur, as nuk kam për të pasur ndonjëherë video të turpshme dhe çfarëdolloj gjëje që më sillni në inbox, nuk jam unë. Ju falenderoj që merakoseni, por sinqerisht po më vjen turp qoftë dhe për këtë story. Gjithsesi mos bini pre e faqeve që bëjnë çdo gjë për klikime", ka shkruar modelja.

SJEIN.jpeg

Article Logic
Execution time: 0.0028009414672852