INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! Gigi Hadid publikon foton e Trejsi Sejdinit dhe arsyen e zbuloni tani! [FOTO]

WOW! Gigi Hadid publikon foton e Trejsi Sejdinit dhe arsyen e zbuloni tani! [FOTO]

Publikuar më: 12:28 18-02-2020

Trejsi Sejdini e paralajmëroi suksesin e saj, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Pasi u bë pjesë e javës së modës, dhe ndau arritjete e saj në rrjete sociale, një tjetër sukses e ka ndjekur ish-miss Universe Albania.

Modelja me famë botërore, Gigi Hadid ka ndarë foton e Trejsi Sejdinit, teksa shfaqet e veshur me setin sportiv Reebook. Veshur me një kostum sport, ku dominojnë ngjyrat e bardhe dhe portokalli fosforeshente, Gigi Hadid e ka pëlqyer mjaft koleksionin e saj të Reebook, veshur nga ish-missi shqiptar, Trejsi Sejdini.

reebok.png

Article Logic
Execution time: 0.0086441040039062
array(1) { ["section"]=> string(85) "wow-gigi-hadid-publikon-foton-e-trejsi-sejdinit-dhe-arsyen-e-zbuloni-tani-foto-104230" }