INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi Marina Vjollca e ironizoi keq, Alketa Vejsiu bën deklaratën e papritur për të në emision: I ka dhënë shumë…[FOTO]

Pasi Marina Vjollca e ironizoi keq, Alketa Vejsiu bën deklaratën e papritur për të në emision: I ka dhënë shumë…[FOTO]

Publikuar më: 11:38 18-02-2020

Disa kohë më parë bëri bujë debati midis Alketa Vejsiut dhe motrave Vjollca. Postimet e revistës së Alketës u morën si një kundërpërgjigje e moderatores ndaj faktit që Marina e ironizoi për Festivalin e Këngës. Dje ka nisur sezoni i tretë i emisionit për fëmijë “Në kurthin e Piter Pan”, ku i ftuari i parë ka qenë Jul Deda. Sapo ka hyrë në studio, Juli e uroi Alketën për nisjen e emisionit. Ndërkaq, Alketa i ka thënë Julit që t’i bëjë të fala Marinës. “Edhe ju urime dhe të lutem bëji të fala Marina Vjollcës. Do ta ftojmë edhe këtu. I ka dhënë shumë bukuri programit”, u shpreh Alketa. 

piter.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036399364471436