INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upss, pa prisni pak! Pas ndarjes nga Nora, Roberti lidhet sërish?! Kapet MAT me këtë femër misterioze! [FOTO]

Upss, pa prisni pak! Pas ndarjes nga Nora, Roberti lidhet sërish?! Kapet MAT me këtë femër misterioze! [FOTO]

Publikuar më: 13:26 11-09-2019

Këngëtari Robert Berisha duket se ka vendosur të largohet për disa ditë pushime, duke zgjedhur si destinacion Turqinë, por mesa duket nuk qenka vetëm. "Prive.al" ka siguruar disa foto ku Roberti shfaqet në tavolinë me një vajzë dhe sipas tyre është e dashura e re e Robertit pas ndarjes nga Nora.

Ata shfaqen të ulur në një tavolinë duke shijuar pamjen. Identiteti i vajzës nuk është bërë ende publik, por vendi që ata kanë zgjedhur për të pushuar është një resort shumë romantik në Turqi. 

prive1.png

prive2.png

 

Fotoja është shkrepur së fundmi, pasi pak orë më parë këngëtarja Big Mama ka publikuar në Instagram një foto ku shfaqet me Robertin në Turqi.(lexo këtu)

Ndoshat vajza në foto mund t’ju ngjasojë me Norën, por kjo e fundit ka publikuar një foto nëpërmjet së cilës tregon se ndodhet në Prishtinë.

Article Logic
Execution time: 0.0072381496429443