INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas pushimeve Nora Istrefi kthehet në Kosovë, por darkon në shoqërinë e një burri. Kush është ai?! [FOTO]

Pas pushimeve Nora Istrefi kthehet në Kosovë, por darkon në shoqërinë e një burri. Kush është ai?! [FOTO]

Publikuar më: 09:27 07-09-2019

Robert Berisha dhe Nora Istrefi i tronditën të gjithë këtë verë kur lajmëruan ndarjen e tyre, që ende nuk dihet nëse do të jetë e përhershme.

65.jpg

Pas lajmit të ndarjes, këngëtarja u nis me pushime në Turqi së bashku me të bijën dhe nënën e saj. Ajo ka publikuar në llogarinë e saj të Instagramit edhe foto nga pushimet ku shihet më në formë se kurrë.

-640-0-5d72424ae2158.jpg

-640-0-5d714389093f5.jpg

Së fundmi, Nora ka treguar se po darkon me zyrtarin e AAK-së, Besnik Tahiri i cili ka trokitur gotat me këngëtaren në videon e publikuar në llogarinë e saj të Instagramit.

nora-1.png

Përveç Besnikut, ajo është e shoqëruar edhe me një këngëtare e cila gjithashtu është shkurorëzuar.

Ajo është bashkë me këngëtaren e njohur Jehona Sopin, e cila disa vite më parë ishte divorcuar nga bashkëshorti i parë reper, për t’u martuar me një bankier.

nora-2-1.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0036449432373047