INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë ndodhi, pas Norës dhe Robertit, ndahen Tuna dhe Patrisi?! Flet për herë të parë këngëtarja [FOTO]

Çfarë ndodhi, pas Norës dhe Robertit, ndahen Tuna dhe Patrisi?! Flet për herë të parë këngëtarja [FOTO]

Publikuar më: 09:39 03-09-2019

Nora Istrefi dhe Robert Berisha ishin padiskutim kryeqendra e lajmeve rozë ditët e fundit pasi këngëtari njoftoi publikisht ndarjen e tyre. Mirëpo pas kësaj ngjarje, vemendja u zhvendos tek çifti tjetër Tuna dhe Patris të cilët gjithashtu u përfolën për ndarje.

Këto dyshime lindën pasi Tuna nuk shkoi në pushime me bashkëshortin dhe në disa u tha se ata mund të jenë duke përjetuar një krizë. Mirëpo pas këtyre thashethemeve, Tuna ka reaguar me një postim në Instagram ku shkruan: "2019-ta, njeriu shkon në pushime edhe vetëm", shoqëruar me një emoji që shkel syrin.

Tuna ndodhet në ishullin afrikan Mauritius së bashku me mikeshën e saj dhe vajzat po kënaqen shumë.

View this post on Instagram

2019'ta, robi shkon n'pushim edhe vet ?

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0037820339202881