INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pas ndarjes nga Roberti, Nora është shfaqur kudo me këtë unazë misterioze në gisht, por kush është personi që i'a ka dhuruar?! [FOTO]

Pas ndarjes nga Roberti, Nora është shfaqur kudo me këtë unazë misterioze në gisht, por kush është personi që i'a ka dhuruar?! [FOTO]

Publikuar më: 13:36 06-09-2019

Robert Berisha dhe Nora Istrefi i tronditën të gjithë këtë verë kur lajmëruan ndarjen e tyre, që ende nuk dihet nëse do të jetë e përhershme.

65.jpg

Pas lajmit të ndarjes, Nora u nis me pushime në Turqi së bashku me të bijën dhe nënën e saj. Ajo ka publikuar në llogarinë e saj të Instagramit foto nga pushimet ku shihet më në formë se kurrë.

-640-0-5d72424ae2158.jpg

Pasi Nora dhe Roberti u ndanë, ajo çfarë ka tërhequr më shumë vëmendjen, është një unazë në gishtin e tretë të dorës së këngëtares, të cilën nuk e ka hequr asnjë moment madje as gjatë pushimeve. Unaza mendohet të ketë një domethënie të madhe për atë, përderisa ajo është e lidhur aq shumë me të, edhe pse nuk dihet kush ia ka dhuruar, ose nëse është unaza e Robertit që i'a ka dhuruar.

-640-0-5d7242ee67020.png

-640-0-5d7242b2f02a4.png

Article Logic
Execution time: 0.0037360191345215