INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E kapën MAT me modelen seksi në pushime, reagon për herë të parë Robert Berisha: Diçka po…[FOTO]

E kapën MAT me modelen seksi në pushime, reagon për herë të parë Robert Berisha: Diçka po…[FOTO]

Publikuar më: 09:30 12-09-2019

Vetëm përpara dy javësh, Robert Berisha dha lajmin që do të kthehej në kryefjalë të mediave rozë: martesa e tij me këngëtaren Nora Istrefi, kishte marrë fund.

Për shkaqet që çuan çiftin në marrjen e këtij vendimi çfarë su tha, ndërkohë që ditën e djeshme qarkulluan me shpejtësi disa foto paparaci ku shfaqej Robert Berisha në një resort në Turqi në shoqërinë e një vajze, identiteti i së cilës u zbulua shumë shpejt dhe nga “prive.al” u tha se ata janë në një lidhje.

Vajza quhet Jessica Kadiu, është modele dhe jeton në Neë York. Pas këtyre lajmeve, Roberti ka reaguar me një foto të postuar në Instastory ku shfaqet me Jessin, Rina Balajn dhe dy vajza.

Nëpërmjet kësa fotoje këngëtari ka dashur të na tregojë se po punon për një projekt të ri dhe siç duket Jessica do jetë pjesë e tij.

jessd.jpg

robi.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0031919479370117