INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
FERO po loz sërish me ne?! Arbenita jo vetëm që nuk ekziston më në listën e ndjekësve të tij, por askund tjetër[FOTO]

FERO po loz sërish me ne?! Arbenita jo vetëm që nuk ekziston më në listën e ndjekësve të tij, por askund tjetër[FOTO]

Publikuar më: 17:35 11-09-2019

Fero dhe Arbenita janë padyshim çifti më i ndjekur nga shtypi rozë në Shqipëri. Çdo lëvizje e tyre komentohet goxha dhe sigurisht që duke qenë të dy të famshëm në profesionet e tyre është e pamundur t’i injorosh.

Reperi ka marrë disa masa të reja drastike sw fundmi, që duket sikur kanë të bëjnë me karierrën e tij më së shumti se me lidhjen dashurore.

Ai ka vendosur të zerojë numrin e personave që ndjek, madje të fshijë edhe Arbenitën.

Këtë e ka vënë në dukje një fanse e tyre në një koment në foton e Arbenitës. Kjo e fundit e ndjek ende Feron, por ka një tjetër problem.

Arbenita dhe Fero kanë fshirë të gjitha fotot që kanë dalë së bashku. As në profilin e modeles dhe as në atë të reperit nuk gjejmë foto të tyre.

Reperi së fundmi ka lëvizur nga “On Records” dhe pak javë më parë në profiling e tij ka përmendur se ka ndërmend të hapë labelin e tij I quajtur “Gang Gang Records” dhe ne shpresojmë që kjo të jetë vetëm një lëvizje karierre dhe gjërat mes çiftit të jenë në rregull.

Capture.png

3.png

Article Logic
Execution time: 0.0049440860748291