INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
FERO po loz sërish me ne?! Arbenita jo vetëm që nuk ekziston më në listën e ndjekësve të tij, por askund tjetër[FOTO]

FERO po loz sërish me ne?! Arbenita jo vetëm që nuk ekziston më në listën e ndjekësve të tij, por askund tjetër[FOTO]

Publikuar më: 16:35 11-09-2019

Fero dhe Arbenita janë padyshim çifti më i ndjekur nga shtypi rozë në Shqipëri. Çdo lëvizje e tyre komentohet goxha dhe sigurisht që duke qenë të dy të famshëm në profesionet e tyre është e pamundur t’i injorosh.

Reperi ka marrë disa masa të reja drastike sw fundmi, që duket sikur kanë të bëjnë me karierrën e tij më së shumti se me lidhjen dashurore.

Ai ka vendosur të zerojë numrin e personave që ndjek, madje të fshijë edhe Arbenitën.

Këtë e ka vënë në dukje një fanse e tyre në një koment në foton e Arbenitës. Kjo e fundit e ndjek ende Feron, por ka një tjetër problem.

Arbenita dhe Fero kanë fshirë të gjitha fotot që kanë dalë së bashku. As në profilin e modeles dhe as në atë të reperit nuk gjejmë foto të tyre.

Reperi së fundmi ka lëvizur nga “On Records” dhe pak javë më parë në profiling e tij ka përmendur se ka ndërmend të hapë labelin e tij I quajtur “Gang Gang Records” dhe ne shpresojmë që kjo të jetë vetëm një lëvizje karierre dhe gjërat mes çiftit të jenë në rregull.

Capture.png

3.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0074450969696045
    array(1) { ["section"]=> string(120) "fero-po-loz-serish-me-ne-arbenita-jo-vetem-qe-nuk-ekziston-me-ne-listen-e-ndjekesve-te-tij-por-askund-tjeter-foto-102042" }