INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upss! Luana Vjollcës i del ‘sekreti’, i publikojnë këtë foto. JO, nuk do e shihni me emisione! [FOTO]

Upss! Luana Vjollcës i del ‘sekreti’, i publikojnë këtë foto. JO, nuk do e shihni me emisione! [FOTO]

Publikuar më: 20:02 17-04-2018

Dikur e nisi si velinë, ndërsa sot Luana Vjollca është ndër vajzat më të ndjekura shqiptare në rrjete sociale. E shumëpërfolur për format trupore, ajo shpesh herë na provokon me postimet e saj. Qoftë syrin me fotot HOT por edhe me deklaratat e saj që vendos në mbishkrime krahas postimeve që bën.

“A ju mungova? Shihemi shpejt me projekte të reja”,- shkroi Luana para pak ditësh teksa ngacmoi të gjithë me diçiturën që vendosi krahas një fotoje. Në një moment të gjithë menduan se bukuroshja e ekranit do kthehej me emisione por ja që nuk është ashtu.

Luana së shpejti vjen me një produksion muzikor dhe këtë e ka bërë publike producenti i saj Bini Diez. Nëpërmjet një fotoje të postuar në llogarinë e tij në Instagram ai shfaqej krah Vjollcës në studio. Ndërkohë moderatorja nuk ka publikuar asnjë foto ne lidhje me projektin e ri muzikor./intv.al/

5a75d539-a2ab-4f45-b1de-4c2603920d1a.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035169124603271