INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U largua nga Big Brother, Ilnisa tregon për çfarë është penduar më shumë

U largua nga Big Brother, Ilnisa tregon për çfarë është penduar më shumë

Publikuar më: 11:34 07-04-2024

Mbrëmjen e djeshme, tre të skualifikuarit e "BBVIP", që momentalisht ndodhën në "Dhomën e Bardhë" të shtëpisë, në pritje të vendimit të publikut, kanë zhvilluar një pyetësor, sigurisht me fokusin tek loja në reality show, por jo vetëm.

Kështu, Egla, Ilnisa dhe Meritoni, kanë marrë pyetjet nga "Vëllai i Madh" dhe ndër të tjera i janë përgjigjur edhe pyetjes se për çfarë jeni penduar në këtë lojë, ku vëmendjen e ka tërhequr përgjigja e Ilnisës, e cila është shprehur se pendesa e saj më e madhe është mundësia që i ka dhënë Eglës të merrej me të:

“Jam penduar gjatë këtij rrugëtimi që jam marrë me ty. Jam penduar dhe që kam lejuar Meritonin (të merret me Eglën) pa e diskutuar bashkë siç diskutojmë gjithë kohën shumicën e gjërave.."

Një përgjigje që mund të tregojë pendesë, ndoshta jo për veprime, por për faktin se sot ndodhen të tre në këtë situatë, një këmbë jashtë shtëpisë së BBVIP.

 

Article Logic
Execution time: 0.003309965133667