INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Është ndarë nga Ledri? Veprimi i fundit i Sarës i habit të gjithë, ja ç'ka bërë

Është ndarë nga Ledri? Veprimi i fundit i Sarës i habit të gjithë, ja ç'ka bërë

Publikuar më: 12:34 04-04-2024

Sara Hoxha është përfolur shpesh në media për shkak të aludimeve për ndarje nga reperi i njohur, Ledri Vula. Ata para disa muajsh hoqën njëri tjetrin nga rrjetet sociale dhe gjithashtu nuk u panë në asnjë event së bashku.

Ndërkohë që ditën e sotme, ajo mesa duket ka vendosur të hedh një hap drejt dashurisë, kjo pasi Sara po ndjek Ledrin në Instagram Mbase çifti i njohur po lënë pas problemet dhe po rikthehen përsëri në kohët e vjetra.

 

-640-0-660d86e26e36c.png

Article Logic
Execution time: 0.0032889842987061