INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mjaftoi një veprim në INSTAGRAM dhe e gjithë vëmendje u kthye te Tayna!

Mjaftoi një veprim në INSTAGRAM dhe e gjithë vëmendje u kthye te Tayna!

Publikuar më: 12:33 07-04-2024

Tayna është një prej repereve më të suksesshme shqiptare. Hite, koncerte, por së fundmi e kemi parë të tërhequr nga skena. Zërat thonë se ka një krisje mes saj dhe menaxherit, por nuk ka asnjë konfirmim zyrtar.

Një lëvizje e saj e fundit nuk ka kaluar pa u vënë re. Artistja ka fshirë të gjitha postimet në Instagram.

Zakonisht këto lëvizje kanë të bëjnë me ndryshime në jetën personale apo një projekt i ri në horizont. Mbetet për t’u parë cila është arsyeja.

auto_IMG_0271_11712411118.jpeg

Article Logic
Execution time: 0.0033209323883057