INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U fshi tani! Sot janë shoqe të ngushta, por dikur Kejvina paska qenë fanse e TAYNA-s! Ja ç’ka bërë modelja seksi! [FOTO

U fshi tani! Sot janë shoqe të ngushta, por dikur Kejvina paska qenë fanse e TAYNA-s! Ja ç’ka bërë modelja seksi! [FOTO

Publikuar më: 13:21 13-06-2019

Ato janë dy ndër femrat më të komentuara dhe më të pëlqyera në showbizzin shqiptar, por janë gjithashtu dy mikesha shumë të mira. Bëhet fjalë për reperen Tayna dhe modelen Kejvina Kthella e cila ishte pjesë edhe e klipit të Taynas “Kce”.

Tani janë shoqe të mira, por siç duket më parë, Kejvina ka qenë fanse e Taynas. Të paktën këtë na ka lënë të kuptojmë me anë të një postimi të saj në rrjetet sociale. Ajo ka hapur arkivat e Instagramit dhe ka publikuar një video të realizuar në vitin 2018 ku shfaqet duke u stërvitur në palestër me këngën e reperes.

“Kur isha fansja jote Tayna! Lov you”, ka shkruar Kejvina në postimin që tashmë e ka fshirë nga Instagrami.

 unrd.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0037870407104492