INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tayna mjaft seksi, çmend malazezët me bikini në Budva [FOTO]

Tayna mjaft seksi, çmend malazezët me bikini në Budva [FOTO]

Publikuar më: 08:32 13-06-2019

Tayna është një nga reperet më të përfolura në industrinë e muzikës për momentin dhe që në të njëjtën kohë numëron edhe shumë ndjekës në rrjete sociale.

Ajo gjitmonë preferon që të mbajë një raport të këndshëm me fansat e saj dhe në këtë mënyrë shpërndan herë pas here goxha gjëra interesante në Instagram.

Së fundmi, në llogarinë e saj të Instagramit këngëtarja ka postuar një foto nga Budva, e cila shihet me bikini afër makinës së saj, ku duket nje bombë e vertete, me linjat e saj të tonifikuara.

Me siguri do i ketë çmendur të gjithë malazezët, po ashtu ju kujtojmë që shumë shpejtë Tayna do të lansojë këngën e saj më të re që pritet të jetë një klip mjaft veror i realizuar në Mal të Zi.

393531.jpg

393532.jpg

Article Logic
Execution time: 0.003154993057251