INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U përfolën për një lidhje, Nevina Shtylla dhe futbollisti seksi i Shqipërisë sapo shtuan dyshimet me këtë DETAJ! [FOTO]

U përfolën për një lidhje, Nevina Shtylla dhe futbollisti seksi i Shqipërisë sapo shtuan dyshimet me këtë DETAJ! [FOTO]

Publikuar më: 08:53 13-06-2019

Prej kohësh në mediet rozë është përfolur për një lidhje të mundshme mes moderatores Nevina Shtylla dhe futbollistit të Kombëtares shqiptare, Eros Grezda dhe e gjitha kjo për shkak të një fotoje të postuar në Instagram. Në muajin janar, Nevina dhe Erosi postuan një foto së bashku që u përfol shumë, ndërkohë që së fundmi Grezda është shfaqur sërish në skenë, teksa i ka lënë koment një “emoji” të bukuroshes së ekranit.

Nga ana tjetër bukuroshja 24 vjeçare i është përgjigjur me dy përqafime. Sigurisht që mund të jenë thjesht dy komente miqësorë, por fansat u futën sërish në dyshime.

dert.jpg

ciop.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0051789283752441