INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tayna ''arratiset'' për pushime në këtë vend, por kush po e shoqëron? ''Dashuritë e saj''!  [FOTO]

Tayna ''arratiset'' për pushime në këtë vend, por kush po e shoqëron? ''Dashuritë e saj''! [FOTO]

Publikuar më: 12:29 12-06-2019

Tayna është një nga reperet më të përfolura në industrinë e muzikës për momentin dhe që në të njëjtën kohë numëron edhe shumë ndjekës në rrjete sociale. Ajo gjitmonë preferon që të mbajë një raport të këndshëm me fansat e saj dhe në këtë mënyrë shpërndan herë pas here goxha gjëra interesante në Instagram.

Nga dita në ditë, Tayna po njeh vetëm suksese në karrierën e saj muzikore, por siç duket ka vendosur të bëjë pak pushim në këto ditë të nxehta qershori. Nëpërmjet Instagramit të saj, Tayna ka publikuar disa foto e video dhe na ka treguar se ndodhet në Budva të Malit të Zi, mirëpo reperja nuk është vetëm.

Tayna ka shkuar në pushime me “Dashuritë e saj”, pikërisht prindërit të cilët janë një çift shumë simpatik. Por sipas Prive, reperja po xhiron klipin e saj të ri dhe nuk është keq të bësh 2 gjëra në të njejtën kohë, edhe xhirime edhe pushime!

collagede.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0033879280090332