INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS

"Turp t'kesh"/ Përse postimi i Ermal Mamaqit revoltoi të gjithë fansat shqiptarë? Lum ofendimesh ndaj moderatorit, s’i lënë gjë pa thënë! [FOTO]

Publikuar më: 14:28 21-08-2019

Ermal Mamaqi është një ndër moderatorët më të njohur shqiptarë dhe shumë i pëlqyer. Me aq shumë ndikim sa ka në rrjetet sociale, sigurisht që postimet e Ermal Mamaqit do të komentohen shumë dhe kështu ka ndodhur me një foto të tij të fundit.

Ermal Mamaqi ka postuar një foto në Instagram, ku shfaqet i plakur, ndërsa në tekstin që shoqëron foton shkruan:

“Mendova : “Do pres deri sa të bëhen me kulturë njerëzit në Shqipëri”…Sa prita thua?”.

ermal.png

 

Kaq ka mjaftuar që ndjekësit të vërshojnë me një lum komentesh, shumica e të cilave aspak dashamirëse.

Ata e kanë krituar ashpër aktorin, madje disa prej tyre edhe e kanë ofenduar. Disa i thonë se falë shqiptarëve është bërë i famshëm dhe me lekë, ndërsa të tjerë e akuzojnë vetë aktorin për mungesë kulture.

Pavarësisht të gjitha këtyre komenteve, Ermali ende nuk ka reaguar.

mama.png

humr.png

Article Logic
Execution time: 0.0034511089324951