INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Po Elvana do jetë? Çfarë personazhi do të luajë Enca në filmin e Ermal Mamaqit? Zbulohen detajet! [FOTO]

Po Elvana do jetë? Çfarë personazhi do të luajë Enca në filmin e Ermal Mamaqit? Zbulohen detajet! [FOTO]

Publikuar më: 18:13 20-08-2019

Përveç suksesit si këngëtare, tani Encën do ta shohim në një profesion tjetër dhe kurioziteti është i madh te fansat. Enca ka konfirmuar së fundmi pjesmarrjen e saj si aktore në filmin e Ermal Mamaqit. Ajo është shfaqur entuziaste për këtë eksperiencë të re, ndërsa fansat mezi presin ta shohin si aktore.

Një prej tyre i ka kërkuar këngëtares detaje mbi rolin që do të këtë në film dhe Enca i ka thënë: “ Rolin që do të doja të luaja nëse do ta shihja filmim nga jashtë, është një super personazh dhe ju do ta pëlqeni atë”.

Këngëtarja është duke u marrë me xhirimet e filmit, vetëm pak ditë më parë ajo ndau me ndjekësit në instagram këtë lajm të rëndësishëm për karrierën e saj.

enciola.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0024089813232422