INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upsss, çfarë gafe! Kim dhe Kylie dështojnë keq me këtë PHOTOSHOP, ja si ''i masakrojnë'' fansat! [FOTO]

Upsss, çfarë gafe! Kim dhe Kylie dështojnë keq me këtë PHOTOSHOP, ja si ''i masakrojnë'' fansat! [FOTO]

Publikuar më: 14:52 21-08-2019

Të gjithë e dimë tashmë që stili i motrave Kardashian-Jenner është një nga më të preferuarit dhe shumë femra në botë frymëzohet nga stili i veshjes apo i jetës së tyre.

Së fundmi Kim dhe Kylie kanë realizuar një foto seksion si reklamë për koleksionin më të ri të produkteve të tyre kozmetike, por fansave kritikë u ka zënë syri një detaj shumë interesant.

Në këmbën e saj të majtë, Kim Kardashian ka 6 gishta dhe këtë fansat e kanë quajtur Photoshop.

kardah.jpg

 

Menjëherë kanë vërshuar komentet në drejtim të Kim, por shumë prej tyre janë shrehur se mund ta ketë bërë kastile për të tërhequr vëmendjen rreth produkteve të reja kozmetike. Nëse menduat se Kim mund të ketë me të vërtetë 6 gishta, gaboheni sepse ne gjetëm një foto të vjetër të Kim ku tregon këmbët dhe ka nga 5 gishta për secilën këmbë, s’besojmë t’i jetë rritur tani vonë.

kardh.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0038540363311768