INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Trokit/ Vesa Luma shfaqet me look-un e ri, ja reagimi epik i Big Bastës! Momenti kritik që nuk dinim [VIDEO]

Trokit/ Vesa Luma shfaqet me look-un e ri, ja reagimi epik i Big Bastës! Momenti kritik që nuk dinim [VIDEO]

Publikuar më: 15:37 15-02-2019

Pas largimit të saj në Zelandën e Re, publiku gjithmonë e më shumë kishte kureshtje dhe mall për këngëtaren e njohur Vesa Luma. Në daljen e parë në Tiranë, pas muajve shkëputje, Vesa ishte sot e ftuara e moderatorit Ermal Peçi në programin ‘Trokit’ në IN Tv.

inside1.jpg

Që në nisje të bisedës Ermali tha se prej faktit qe njihen prej vitesh kjo bisedë do të mbaronte shumë shpejt e nuk do të mjaftoheshin minutat televizive. Nga ana tjetër Vesa shtoi se zgjodhi të ishte me të në këtë dalje televizive, duke vlerësuar qasjen e Ermalit në intervistat e tij. Siç të dy parandjenin, intervista solli shume rrëfime për herë të parë. Vesa tregoi se shpërngulja në Zelandën e re ishte e gjitha për Lianin, pavarësisht se në momentin më kritik pyeti vetën “Ç’dua unë këtu’’. Çfarë ndodhi me vogëlushin e saj? Ishte e vështirë ta përballonin në skajin tjetër të botës? Ermali e ngacmon edhe për look-un e saj të ri, ndaj të cilit Big Basta ka një reagim epik. Zbulojini të gjitha në videot e mëposhtme!

Article Logic
Execution time: 0.0024020671844482