INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tha që i dalin 400 mijë lekë në muaj, Alesia Bami e thotë TROÇ se nga i siguron të ardhurat për blerjet e shtrenjta! [FOTO]

Tha që i dalin 400 mijë lekë në muaj, Alesia Bami e thotë TROÇ se nga i siguron të ardhurat për blerjet e shtrenjta! [FOTO]

Publikuar më: 12:36 09-03-2020

Modelja Alesia Bami ka treguar sot për veshjet e saj, pasi gjithmonë është komentuar për to. Në rubrikën “Trotuar” në emisionin “E diell”, Alesia tha se asaj ia kishin plotësuar prindërit dëshirat që kur ka qenë e vogël dhe ka pasur mundësi të blinte rroba të shtrenjta.
Por më tej modelja tha se ajo nuk blen shumë rroba të shtrenjta, pasi në përditshmëri zgjedh të jetë sportive dhe vishet me Adidas.

“Ne gjithmonë kemi një hall, që kur shohim një njeri të veshur mirë themi: Ku i gjeti ky këto? Por unë që kur kam qenë e vogël me kanë mbajtur ata të shtpiësë me gjithë të mirat, dhe i kam ngjitur shkallët avash avash. Unë kam pak veshje të shtrenjta, sepse në përditshëmri vishem me Adidas”, u shpreh Bami.

aesia.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0033149719238281