INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
''Të uroj me një gocë''/ Tuna SHTATZËNË për herë të dytë? DETAJI që po i çudit të gjithë [FOTO]

''Të uroj me një gocë''/ Tuna SHTATZËNË për herë të dytë? DETAJI që po i çudit të gjithë [FOTO]

Publikuar më: 12:24 24-07-2019

Tuna është një ndër këngëtaret më të njohura shqiptare e cila po kalon një romancë shumë të lumtur me partnerin e saj Patris Berishën me të cilin ka dhe një djalë të quajtur Tian. Mirëpo këngëtarja seksi na ka surprizuar të gjithëve me fotot e publikuara së fundmi në rrjetet e saj sociale
Ajo ka publikuar për ndjekësit e saj një foto me fustan të kuq duke bërë që të vërshojnë komentet ku shikohet që disa e pyesin nëse Tuna është në pritje të ëmbël për herë të dytë.

Deri tani nuk kemi asnjë lajmë të konfirmuar nga Tuna për këtë thashethem që po qarkullon pasi nuk është hera e parë që lindin dyshimet për një shtatzëni të dytë. 

Neve mbetet vetëm të themi që ajo po shkëlqen dhe i ka vënë flakën rrjetit me fustanin e kuq.

akktfa.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0037600994110107