INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Harrojeni Brad Pitt, ky është i dashuri i ri i Angelina Jolie [FOTO]

Harrojeni Brad Pitt, ky është i dashuri i ri i Angelina Jolie [FOTO]

Publikuar më: 12:04 24-07-2019

Angelina Jolie është një ndër aktoret me famë botërore, po ashtu dhe femra më e bukur në të gjithë botën.

Disa muaj më parë Angelina dhe Brad i dhanë fund lidhjes së tyre, po ashtu pas ndarjes aktorja ka nisur xhirimet e një filmi të ri dhe duke qenë shumë e zënë me xhirimet e filmit të ri Angelina Jolie ka vendosur që këtë verë 6 fëmijët të pushojnë me babain e tyre, Brad Pitt. Çifti pas ndarjes kanë pasur shumë debate sa i përket kujdestarisë së fëmijëve, prandaj këto pushime janë konsideruar si një hap drejt paqes mes tyre.

Brad-Pitt-Angelina-Jolie-Dating.jpg

Të gjithë kanë menduar se do të ktheheshin bashkë por pas këtyre fotove i vendoset kapaku gjithçkaje, sepse ata nuk do të ribashkohen më për arsye sepse aktorja ka nisur një lidhje të re.

Mediat e huaja shkruajnë se Jolie është në një lidhje me truprojën e saj, me të cilin shoqërohet kudo. Çifti janë takuar për herë të parë gjatë xhirimeve të filmit “Those who wish me dead”.

-640-0-5d374a2ac065c.jpg

-640-0-5d374a2a29a36.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0039019584655762