INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tayna sapo tha që tani ka shkuar për AZIL në Zvicër dhe le të shpresojmë se po bën shaka! [FOTO]

Tayna sapo tha që tani ka shkuar për AZIL në Zvicër dhe le të shpresojmë se po bën shaka! [FOTO]

Publikuar më: 20:45 28-04-2019

Tayna është rep- artistja që u bë sensacion i vitit përmes debutimit në tregun e muzikës. Ajo që nga viti i kaluar ka publikuar një numër të konsiderueshëm projektesh muzikore e në të njejtën kohë ka mbajtur shumë koncerte në mbarë Europën. Koncerti i fundit i reperes së talentuar është pikërisht ky i mbajtur në Zvicër. Tayna ka publikuar disa foto dhe video para mbajtjes së koncertit në Zyrih dhe sa bukur duket e tregojnë pamjet e mëposhtme.

Ajo ka marrë shumë komente pozivite, ndërkohë që një komentuese i shkruan: “Më mungon, hajde moooo”. Më pas Tayna ka treguar edhe njëherë nivelin e saj të lartë të humorit duke i thënë: S’mundem, jam regjistruar në azil”.

Kjo batutë e saj ka shkaktuar shumë të qeshura te ndjekësit e saj.

taynaazil.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0036680698394775