INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tayna habit me deklaratën e saj të fundit: Jam versioni femër i Don Juan-it … [FOTO]

Tayna habit me deklaratën e saj të fundit: Jam versioni femër i Don Juan-it … [FOTO]

Publikuar më: 14:32 13-04-2019

Tayna ëhstë një ndër reperet më të suksesshme sot dhe për momentin po përjeton periudhën e saj më të mirë.

Së fundmi ajo ka ndarë një foto në ‘Instagram’ me ndjekësit e saj, e cila ëstë shfaqur me xhinse të thjeshta ku këtu vlen të theksojmë se duket mjaft në formë.

Ajo që ka tërhequr më shumë vëmendje tek fotoja e shpërndarë nga vetë reperja është përshkrimi që ajo i ka lënë fotos. “Jam version femër i Don Juan-it”, ka shkruar ajo.

 

View this post on Instagram

female version of Don Juan

A post shared by Tayna (@tayna) on


Sipas fjalorit të gjuhës shqipe, kuptimi i fjalës don zhuan do të thotë ‘burrë ose djalë i dhënë pas aventurave të dashurisë dhe pas qejfeve; ai që u vjen rrotull grave’. Pra me fjalë të thjeshtë, Tayna është një vajzë që i ka qejf aventurat e dashurisë dhe të ketë sa më shumë meshkuj rreth vetes.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0078999996185303
    array(1) { ["section"]=> string(85) "tayna-habit-me-deklaraten-e-saj-te-fundit-jam-versioni-femer-i-don-juan-it-foto-91342" }