INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Harrojeni garderobën e Kylie Jenner! Do ‘çmendeni’ kur të shihni koleksionet e këpucëve luksoze të Mozzik dhe Loredanës [FOTO]

Harrojeni garderobën e Kylie Jenner! Do ‘çmendeni’ kur të shihni koleksionet e këpucëve luksoze të Mozzik dhe Loredanës [FOTO]

Publikuar më: 13:51 13-04-2019

Mozzik dhe Loredana janë një ndër çiftet më interesantë të showbizit shqiptar. Ajo gjë që bie gjithmonë në sy tek ta është jeta luksoze që bëjnë dhe veshjet e shtrenjta.

Reperi i njohur Mozzik ka ndarë së fundmi me ndjekësit e tij në ‘Instastory’ garderobën e tij, duke treguar koleksionin e shtrenjtë të këpucëve.

Nëpërmjet disa ‘Instastory’ ai ka treguar se këpucët e tij mbajnë emrin e disa prej firmave më të rëndësishme të modës si: ‘AdidasxYeezy’, ‘Nike’, ‘Balenciaga’ etj, apo ato të Loredanës ‘Alexander McQueen’, ‘Adidas’, ‘Vans’, etj.

Kjo nuk është hera e parë që Mozzik ekspozon jetën e tij luksoze, pasi profili i tij në rrjete sociale është i mbushur me foto të tilla dhe tashmë e dimë që çifti preferon gjithmonë veshjet e firmave më të njohura.

Screenshot_20190413-092943_Instagram.jpg

Screenshot_20190413-092941_Instagram.jpg

 

Screenshot_20190413-092927_Instagram.jpg

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0028438568115234