INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“Tayna, a martohesh me mua?” Ja si i përgjigjet reperja pyetjes së pazakontë të fansit! [FOTO]

“Tayna, a martohesh me mua?” Ja si i përgjigjet reperja pyetjes së pazakontë të fansit! [FOTO]

Publikuar më: 13:36 21-04-2019

Tayna është nëj ndër reperet më të mira dhe më të komentuara për momentin në tregun muzikor shqiptar. Të shumta janë koncertet që ajo po realizon kohët e fundit dhe performancat e saj janë të mrekullueshme.

Në një ndër perfomarncat e saj të fundit, një fans e ka bërë një veprim të papritur. Teksa Tayna po performonte në skenë, dikush nga fansat e ka filmuar atë dhe i ka kërkuar martesë.
“Tayna, a martohesh me mua?”, ka shkruar ai mbi video, por në gjuhën gjermane. Reperja e njohur thjesht e ka sghpërndarë videon e tij në llogarinë e saj në ‘Instagram’ duke mos iu përgjigjur atij për pyetjetn e drejtpërdrejtë që i kishte bërë.

auto_57486266_2870361066337507_936502303039422464_n1555829227-336x600.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0050129890441895
    array(1) { ["section"]=> string(93) "tayna-a-martohesh-me-mua-ja-si-i-pergjigjet-reperja-pyetjes-se-pazakonte-te-fansit-foto-91924" }