INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Transformimi i madh i Besa Kokëdhimës, këngëtarja flet për herë të parë për operacionet plastike

Transformimi i madh i Besa Kokëdhimës, këngëtarja flet për herë të parë për operacionet plastike

Publikuar më: 13:06 21-04-2019

Besa Kokëdhima gjithmonë është cilësuar si një nga këngëtaret me zërin më të veçantë, e cila prej disa kohësh është zhvendosur në Paris.
Përpos talentit në muzikë ajo ka rënë ‘pre’ edhe të akuzave se ka bërë operacione plastike. Besa ka qenë mbrëmë e ftuar në emsionin ‘Xing me Ermalin’, e cila nuk iu ka shpëtuar pyetjeve nëse ajo vërtet ka bërë operacione plastike siç përflitet.

“Thonë që ke bërë ndërhyrje kirurgjikale, ke bërë apo s’ke bërë?, ka qenë kjo pyetja e drejtpërdrejt e Ermal Mamaqit.

Këngëtarja e njohur në një mënyrë e ka pranuar që ka kryer operacione plastike njësoj si vajzat e shoqërisë moderne.
“S’kam bërë asgjë që s’ka bërë një vajzë moderne e shoqërisë tonë. Ndihem mirë me veten. Dhe kur të vdes kam thënë që dua të më djegin dhe jo t’më mbulojnë dhe përveç kësaj gjëja më e rëndësishme, t’më rregullojnë”, është shprehur Besa.

-640-0-5cbc20aabd649.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0070409774780273
    array(1) { ["section"]=> string(101) "transformimi-i-madh-i-besa-kokedhimes-kengetarja-flet-per-here-te-pare-per-operacionet-plastike-91922" }