INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Pasi Tayna zgjodhi mes Ledrit dhe Don Phenom, tani ky i fundit vihet në zgjedhje mes Encës dhe reperes! Ja përgjigjia e tij [FOTO]

Pasi Tayna zgjodhi mes Ledrit dhe Don Phenom, tani ky i fundit vihet në zgjedhje mes Encës dhe reperes! Ja përgjigjia e tij [FOTO]

Publikuar më: 19:31 19-04-2019

Tayna është një prej repereve shqiptare më të komentuara të momentit, e cila në një kohë shumë të shkurtër arriti të bëhet pjesë e tregut muzikor shqiptar. Këngët e saj tashmë janë kthyer në hite dhe dëgjohen në çdo club.

Ishte kënga “Columbiana” në bashkëpunim me Don Phenom, njëherësh projekti i saj i parë, që e bëri të famshme atë për publikun shqiptar.

Së fundmi reperja ka dhënë një intervistë ku edhe është pyetur se kë do zgjidhte mes Ledrit dhe Don Phenom se kush është më i mirë, meqënëse janë bashkëpunëtorët e saj të vetëm në këngë (si features). Ishte shumë e vështirë për Tayna-n dhe përgjigjia ishte shumë diplomatike duke thënë se nuk mund t'i krahasonte dot pasi janë të ndryshëm dhe mbajti të dy. 

Ndërkohë reperi i njohur Don Phenom ka qenë i ftuar në emisionin Fun Day me moderatore Fatma Methasani ku foli më shumë rreth projekteve më të fundit si dhe surprizave që do presim! 

don_fun.png

Kush është “ma e mira” e tij?! Kë zgjedh Don Phenom mes Tayna-s dhe Enca-s? E shihni në minutën 25:21 në videon më poshtë./intv.al/

Article Logic
Execution time: 0.0033609867095947